top of page
home_page_05_2560_261221.jpg

טיול נשים ליפן

בהדרכת דורית גבאי

guide_02_icon_01_231221.png

15 ימים / 12 לילות

nights_icon_01_231221.png

אנו שמחות להזמין אותך להצטרף אלינו למסע אל ארץ השמש העולה.

היפנים, בניגוד לחזותם החיצונית המוקפדת והסגורה וחששם מזרים ומשינויים, דווקא אוהבים משחקים ונמשכים ליצירת עולמות חלופיים, בהם הם חופשיים להשתעשע. 'נשייט' בין המקומות בהם שומר 'היפני' על מסורת בת אלפי שנים, מגיש מנחה במקדשי עץ, מטייל בגינות הזן המוקפדות עד שלמות וצועד בשבילי טבע פראי, לבין העולם המקביל, הקצבי והמהיר, המציע ברים נוצצים, חנויות יוקרתיות, מועדוני קריוקי ומכונות מזל.

המסע שלנו יתחיל באוסקה, שער הכניסה שלנו ליפן. נמשיך להירושימה אשר זכורה כעיר הראשונה בהיסטוריה שהופצצה בפצצת אטום. נתחבר לסיפורי העבר ונכיר את חיי העיר בהווה.

נמשיך לקיוטו, בה המסורת באה לידי ביטוי מכל פינה; במקדשים, בארמונות, המבנים ההיסטוריים והגנים היפהפיים. נמשיך אל עבר האלפים היפנים לטאקיאמה, אשר היתה במקור עירם של אומני העץ שבנו את בירות יפן העתיקות. מוכנות לטעום עוד מיופיו של הטבע היפני, נמשיך להאקונה, המפורסמת בזכות המעיינות החמים שלה וחושפת את מניפת צבעי השלכת היפנית במלוא יופיה. נסיים את מסענו בעיר הבירה טוקיו; ארכיטקטורה, אופנה, חדשנות, אלקטרוניקה, אורות, צבעים, חיי היום וחיי הלילה, קניות, מוזיאונים, קולינריה, שווקים סושי וקריוקי...

בטיול זה שילבנו מפגשים מיוחדים; עם אנשים, נשים, מקומות ועם עצמנו. דרך המפגשים ניחשף להגדרות והיבטים של יופי, אמהות, "ניהול נשי", זוגיות ואהבה בחיי האישה היפנית ובתרבות היפנית עצמה.

בנוסף; ימי טיול רגליים וברכבות התחתיות (להרגיש את קצב המקום לא רק דרך האוטובוס), סדנאות (קליגרפיה, הייקו ומדיטציה), סיור טעימות, חיי הלילה של יפן, ארוחות מעניינות ועוד. כל זאת כדי לאפשר הצצה מרתקת ואותנטית על העם היפני ולהוסיף לעצמנו חוויה חדשה שתלווה אותנו במסע חיינו. 

 

"אנחנו חיים את חיינו כמו מים הזורמים במורד גבעה, ממשיכים פחות או יותר באותו כיוון, עד שנתקלים במשהו שמכריח אותנו למצוא נתיב חדש"
(מתוך: זכרונותיה של גיישה)

סושי, סאקה ושעשועים

רוצה להצטרף לחוויה? 

מלאי את הטופס ואני אחזור אלייך בהקדם

Status
Status

המדריכה: דורית גבאי

מדריכת טיולים כדרך חיים, מטיילת וצלמת.
במסעותיה וטיוליה המגוונים מנסה להביא את השונה ולחבר את המטיילת אל המקום, לאסוף חוויות ולגעת בתושבים. המגע האנושי, החיבור למקום, המבטים החטופים של ילדים, נשים ואנשים, הסקרנות הטבעית... כל אלו מובילים את הטיול והופכים אותו לחוויה שונה בכל פעם מחדש.

דורית 1.jpg

תכנית הטיול

יום 1 | תל אביב - יעד ביניים - אוסקה

יום בסימן: מעברים

 

יציאה בשעות הצהריים בטיסה (דרך יעד ביניים) לאוסקה.

יום 2 | אוסקה

יום בסימן: אוסקה מקומה 40

 

נחיתה בשעות הצהריים באוסקה.

אוסקה היא מקום מצוין למצוא בו אוכל טוב, לערוך קניות וליהנות מחיי לילה סוערים. נצא לסייר בה.

נצפה בטירת אוסקה המרשימה המוקפת חפיר. הטירה מילאה תפקיד חשוב באיחוד יפן במהלך המאה ה-16 והיא אחת מנקודות העניין המפורסמות בעיר וביפן כולה. ברחוב דוטונבורי השוקק, העובר לאורך נהר דוטונבורי נמצא מסעדות ודוכני רחוב צבעוניים לרוב. הרחוב עמוס שלטי חוצות מהבהבים וידוע בסצנת חיי הלילה שלו ובאווירה הייחודית. נגיע גם לבניין אומדה סקיי, אחד המבנים הגבוהים ביותר בעיר הבנוי משני מגדלים בני 40 קומות המחוברים זה לזה בקומות העליונות. מהבניין אפשר לראות את אוסקה כולה ויש תצפית יפה במיוחד בלילה. בארוחת הערב נתחיל להתוודע לעולם הקולינרי היפני העשיר; הקשוב ומשקף את עונות השנה, והינו רגיונלי (לכל אזור ביפן המטבח ואופן הבישול הייחודי לו). אדי הסאקה – שיכר האורז המסורתי, יסייעו לצלול לשינה מתוקה ופתיחת מסע מופלא.

יום 3 | אוסקה - נארה - קוראשיקי - הירושימה

יום בסימן: יפן ההיסטורית

 

נמשיך בנסיעה לבירתה הקדומה של יפן; נארה, אותה תיאר משורר קדום: "כמו פרח ריחני במלוא פריחתו". נארה היתה בירת יפן הקבועה הראשונה ועקב מעמד נכבד זה, היא מלאה באוצרות המשקפים את ההסטוריה הנצחית של יפן.

ננשום אוויר מרענן בפארק נארה, ביתם של כמה מאתריה המרכזיים של העיר ושל מאות איילים מבויתים המתהלכים בחופשיות. אגדה עתיקה מספרת כי אחד האלים המיתולוגיים הגיע לנארה רכוב על אייל לבן כדי לשמור על הבירה החדשה. מאז נחשבים האיילים לבעלי חיים קדושים המגינים על העיר והמדינה ומוגדרים כאוצר לאומי. נמשיך למקדש טודאיג'י - מקדש בודהיסטי מהמפורסמים והחשובים מבחינה היסטורית. המקדש משכן בתוכו את פסל הבודהה הגדול ביותר ביפן וגם נחשב למבנה העץ הגדול ביותר. נסיים את ביקורנו באזור במקדש שינטו למציאת אהבה...

ניסע מערבה לעבר העיר הירושימה, בה הוטלה פצצת האטום. בדרכנו נעצור בעיר הסוחרים קוראשיקי מתקופת אדו הנמצאת על דרך המסחר העתיקה. חלקה המעניין של העיר הוא הרובע העתיק ביקאן ובו מחסנים ואסמים שניצלו מהרס, שומרו והפכו למוזיאונים, גלריות, מסעדות ובתי קפה ציוריים.

יום 4 | הירושימה - מיאג'ימה - הירושימה

יום בסימן: ילדה המחזיקה עגור מנייר

 

נתחיל את יומנו באי מיאג'ימה, אליו נגיע בהפלגה קצרה במעבורת מהירושימה. האי הנחשב לאחד ממראות הנוף היפים של יפן, הינו מקודש למאמיני שינטו ולבודהיסטים, ובשל קדושתו אסור להיוולד, או למות על אדמתו. אחד מסמלי האי הוא מקדש שינטו אשר ממולו ובתוך הים, ניצב לו שער צבוע ארגמן, התוחם את האזור המקודש - כשמסתכלים מרחוק, נראה כי השער הגדול צף על פני המים וכי הוא משנה את גובהו בהתאם לגאות ולשפל. 

סמל לא רשמי נוסף של האי הוא הצדפות הטעימות שלו, אותם נוהגים לקלות על גחלים וטעמם... גן עדן.

נחזור להירושימה אל מה שהפך להיות סמלה של העיר - פארק השלום, המסמל את תקוות העם היפני לשלום עולמי. כאן, יותר מאשר תיעוד והנצחת האירוע, המטרה היא לנסות ולמנוע את ה"הירושימה הבאה". נבקר במוזיאון הממוקם בנקודה בה נפלה הפצצה ונראה גם את אנדרטת השלום של הילדים - פסל המתאר ילדה המחזיקה עגור מנייר, המסמל את התקווה לריפוי.

יום 5 | הירושימה - קיוטו

יום בסימן: קחי אותי לקיוטו שינקנסן

 

היום נחווה נסיעה ברכבת המהירה השינקנסן, אחד משיאי הטכנולוגיה שיפן מובילה וגאה בה, נעלה לרכבת השינקנסן אל עבר קיוטו. הבירה העתיקה של יפן נחשבת למרכז התרבותי ואחת הערים השמורות ביותר ביפן. בשל הימנעות חיל האוויר האמריקני מתקיפת העיר במהלך מלחמת העולם השנייה, נשתמרו בה אלפי מקדשים, גנים ויצירות ארכיטקטוניות.

נבקר בשני אתרים עוצרי נשימה; מקדש פביליון הזהב השוכן באגם קטן הממוקם בלב גן יפהפה ובעל גג מצופה בזהב ובגן האבנים במקדש ריואנג'י; דוגמא נפלאה לגן זן יבש, גן יפני ייחודי העשוי מחצץ לבן וסלעים ומוגדר כ-"גדוש בריקנות". מעבר חד מריקנות אל שפע; שוק נישיקי, הידוע בכינויו "המטבח של קיוטו": שפע של דוכני אוכל הפורסים בפנייך מטעמים מקומיים - מסושי לסוגיו, ירקות ופירות ים ועד דברי מתיקה יפניים 'מוזרים'.

נמשיך למפגש עם נזיר מקומי, על תה ומדיטציה; נשמע על פילוסופיית הזן בודהיזם וכיצד נחלו רעיונות אלו הצלחה כה רבה במערב. משיחה על פילוסופיית הזן נגלוש לערב מיוחד במהלכו נתנסה במדיטציה.

יום 6 | קיוטו

יום בסימן: קיוטו אוהבת אותי

 

נמשיך לגלות את נפלאות העיר בטירת ניג'ו אשר נבנתה על ידי מייסד שושלת השוגונים במאה ה-17 ושימשה גם כארמון מגורים, בו השתמרו ציורי קיר ותחריטים מרהיבים.

נבקר בחורשת הבמבוקים של אראשיאמה השונה מאוד מכל חורשה או יער שהכרתן. נעבור בשביל יפיפה כשאנו מוקפות באינספור גבעולי במבוק המתנשאים לגובה רב מכל עבר. מראה קסום ביותר, אפילו קצת מיסטי...

הערב נבקר ב"בית שלום" ונקיים מפגש מקרב לבבות עם קהילה של יפנים נוצרים, ציונים נלהבים ואוהדי מדינת ישראל.

יום 7 | קיוטו

יום בסימן: חיי הרוח של קיוטו

 

היום נצלול אל חיי הרוח של קיוטו בהווה ובעבר...

נבקר במקדש קיומיזו, מקדש בודהיסטי הממוקם על גבעה ממנה נפרס נוף יפה של העיר. המקדש נקרא על שם מעין המים הצלולים שנובע למרגלותיו, אליו מגיעים היפנים כדי לשתות מן המים הטהורים וכדי לקבל את ברכתה של הישות האלוהית מיקוטו, המופקדת על האהבה ועל חיי נישואים טובים. מן המקדש מסתעפים רחובות ציוריים רוחשים פעילות ודוכנים מעניינים.

נהלך ב'דרך הפילוסוף' היפה - שדרת עצי דובדבן הקרויה ע"ש הפילוסוף קיטארו נישידה שנהג להתהלך לאורכה בזמן מדיטציה.

ניחשף לחלק מהפילוסופיה המקומית באמצעות שיעור קליגרפיה, אומנות אבסטרקטית הנחשבת לצורת הציור המעודנת ביותר.

נגיע לעיר העתיקה ולרובע גיון, רובע הבילויים והגיישות המפורסם של קיוטו, השומר עדיין על אורח החיים ותרבות האירוח של הגיישות; בתי תה קטנים, חנויות המוכרות חפצי אומנויות מסורתיות, מסעדות, בתים יפנים מסורתיים ועוד.

משמעות המילה גיישה הינה "אשת אומנות". כל חייה הינם טקס ארוך וססגוני והם מוקדשים לאהבת האסתטיקה: ספרות ושירה, ריקוד מסורתי, התאמת ובחירת הקימונו, שזירת פרחים, טקס התה, אומנות השיחה ומשחקי חברה. ניפגש עם גיישה אשר שינתה את מסלול חייה.

יום 8 | קיוטו - יאטסו - שירקאווה גו - טאקיאמה

יום בסימן: יופיו של הטבע היפני

 

נעזוב את קיוטו אל עבר האלפים היפנים. בדרכנו נעצור לביקור במוזיאון שהוקם לכבודו של חסיד אומות העולם – הרי סוגיהרה – שהיה שגריר יפן בליטא והציל יהודים רבים תוך סיכון חייו וחיי משפחתו.

נמשיך לנקודה קסומה; שירקאווה גו – אזור כפרי אשר נותר מבודד למדי עד תחילת המאה ה-20. האזור ידוע בבתי  הגאשו-זוקורי; משמעות השם הינה "הבנויים בצורת ידיים במחוות תפילה", כיוון שסכך הגג העשוי קש, מזכיר בצורתו ידיים של נזיר בודהיסטי המוצמדות לתפילה. סגנון הבנייה התפתח במשך דורות רבים ומיועד לשאת כמויות עצומות של שלג כבד הנופל באזור בתקופת החורף.

נמשיך לחוויה כפרית מסורתית אותנטית בטאקיאמה: שוכנת בלב רכס האלפים היפנים; שרשרת הרים המתנשאת לגובה 3500 מ'. בתקופה הפיאודלית חשיבותה של העיר היתה טמונה בהיותה מקור לעץ באיכות גבוהה ולנגרים מיומנים ביותר.

נסיים את היום ברחצה בבריכות מי מעיינות חמים - היכרות עם תרבות הרחצה באונסן.

יום 9 | טאקיאמה - האקונה

יום בסימן: הר פוג'י ואומנות טקסטיל יפנית

 

נתחיל את היום בשוק הבוקר של טאקיאמה, סיור וטעימות בין דוכנים המציגים מוצרי מזון מכפרי האזור וחפצי אומנות מקומית. נטייל בסמטאות העיר העתיקה אשר נשתמרו היטב; בתי עץ ומבשלות סאקה מתקופת אדו, כשפרח בעיר מעמד של סוחרים עשירים. חלק מהבתים הפרטיים שנשתמרו בטאקיאמה, הוסבו למוזיאונים המאפשרים הצצה לצורת החיים הקודמת של הסוחרים המקומיים. נבקר באחד העתיקים שבהם.

נבקר במבשלת סאקה – משקה אלכוהולי יפני מחמם לבב... נבקר גם במפעל ביתי בן מאות שנים בו מכינים את תערובת המיסו המפורסמת.

ניסע להאקונה, האזור מפורסם בשל יופי הטבע והמעיינות החמים בסביבתו. קרבתו לטוקיו הפכה אותו לאחד היעדים הפופולריים ביותר בקרב יפנים המבקשים פסק זמן מאינטנסיביות העיר. נצפה על הר פוג'י - להר הגבוה ביותר ביפן שמור מקום מיוחד בתרבות היפנית. במשך מאות שנים ההעפלה להר היתה טקס דתי. עד סוף המאה שעברה חל איסור על נשים לטפס על ההר, בשל האמונה כי יופיין יעורר את קנאתה וזעמה של האלה השוכנת בסביבה.

במוזיאון הקימונו נוכל לראות ואף להרגיש יצירתיות בטקסטיל. איצי'קו קובוטה היה אומן טקסטיל שהקדיש את חייו לחידוש טכניקה מסורתית שכמעט ואבדה, של צביעה וציור על טקסטיל מן המאה ה-15. החזון הייחודי של קובוטה ביצירת סדרת הקימונו שלו, משלב עיצובי נוף דקורטיביים הזורמים מקימונו לקימונו וכתוצאה, יוצרים פנורמה של עונות ונופים. מלבד הקימונו המדהימים עד כדי ריגוש, מבנה המוזיאון מרהיב בפני עצמו.

יום 10 | האקונה - טוקיו

יום בסימן: שינוי מקצבים

 

שילוב של טבע ואומנות... כך יפתח יומנו. נבקר במוזיאון הפתוח לפיסול, הנחשב לאחד המוזיאונים הטובים בעולם לאומנות עכשווית. המתחם מצליח לייצר איזון הרמוני בין טבע לאומנות באמצעות הצגת פסלים ועבודות אומנות במרחבים הפתוחים, בשילוב נופי העמק וההרים שמסביב.

מוכנה? ממשיכות לטוקיו! טוקיו היא עיר שוקקת חיים החושפת את פניה המנוגדים של יפן כולה: שלטי ניאון מנצנצים, אופנה יוקרתית, טכנולוגיה מתקדמת, תרבות צריכה, מועדוני קריוקי ואולמות הומים של מכונות מזל.

אך טוקיו, היא לא רק הקידמה, אלא גם המקום שבו נפגש הקצב המהיר של העידן המודרני עם ההיבטים השקטים יותר ששרדו ממסורות עתיקות: סמטאות צרות, בתי עץ, חנויות ופונדקים מסורתיים, מקדשים וגני זן.

לפני שנגיע אל ליבו של הכרך הסואן נבקר בבניין הפורום המרשים שמהווה את אולם הכנסים והתערוכות הגדול ביותר בטוקיו.

יום 11 | טוקיו

יום בסימן: טוקיו - צלילה עירונית מס' 1

 

יום בו ניטמע בעיר... נצפה אל ארמון הקיסר וגניו הפתוחים לציבור הרחב, הריאה הירוקה בלב האורבני.

מקדש מייג'י, הדרך אל המקדש השינטואיסטי הגדול ביותר ביפן חולפת ביער ירוק, בלב פארק מייג'י. הוא מוקדש לקיסר מייג'י שסימל את המעבר מחברה פאודלית לחברה מודרנית.

היום מצפה לנו יום דינמי בכמה מהאזורים שוקקי החיים של טוקיו: רובע גינזה, נחשב ליקר ביותר מבחינה נדל"נית וגם  לאזור היוקרתי המפורסם ביותר בטוקיו: בתי כל בו, חנויות בוטיק, גלריות אומנות, מסעדות, בתי קפה ומועדוני לילה. נבקר גם ברובע שיבויה, המוכר מן הסרט "אבודים בטוקיו". זהו אחד האזורים ההומים והצבעוניים בטוקיו ומקום הולדתם של הטרנדים האופנתיים של יפן. סימן היכר בולט של האזור הינו הצומת הגדול שלפני תחנת הרכבת, אותו חוצים המוני אדם בכל פעם כשהרמזור מתחלף לירוק. לא נפספס גם את אקיהברה, "עיר החשמל" - האזור בו מרוכזות מאות חנויות המציגות את כל החידושים וההמצאות בתחום החשמל והאלקטרוניקה. כאן ניתן להתעדכן בתחום, ממש כמו במעין מוזיאון מדע; המוצרים החדישים ביותר מגיעים קודם כל לפה, ורק אז לשאר העולם.

יום 12 | טוקיו

יום בסימן: טוקיו - צלילה עירונית מס' 2

 

היום נטייל ברובע אסקוסה אחד מהרובעים היותר מסורתיים של טוקיו, שבליבו מקדש לאלה קאנון – אלת החמלה, וסביבו מגוון חנויות של מזכרות, קימונו יד שנייה ומניפות מסורתיות.

אם רצית לראות איך מתלבש ומתנהג הנוער היפני, הארג'וקו הוא ה-מקום. נבקר באזור המהווה מרכז תרבות ואופנה חדשנית ביותר של הנוער היפני, המגיע לכאן בתלבושות יצירתיות במיוחד. חנויות בוטיק טרנדיות ויד שנייה, של אביזרים ובגדים, כולם מכווננים לתנודות האופנה והצריכה של בני הנוער, המקפידים מצידם להתעדכן בכל מגמה חדשה.

נגיע לרחוב אומוטה סאנדו, רחוב יוקרתי הכולל מותגי-על מפורסמים. מלבד זאת, הוא גם מציג אריכטקטורה מעניינת המתנגשת עם תרבות השופינג, מה שהופך את הביקור בו לחוויה מיוחדת.

בערב ניפגש עם אישה מקומית; שיחה על החיים בקו התפר העדין שבין כללי המסורת והחופש בעידן המודרני.

יום 13 | טוקיו

יום בסימן: חגיגות לילה אחרון בטיול בסגנון יפני

 

נתנסה באיקבנה - אמנות סידור פרחים יפנית שעקרונותיה בדת השינטו ובבודהיזם. הסידור מתאפיין בכמות קטנה יחסית של פרחים, בקווים אסתטיים ובזוויות שונות.

נצא לסיור טעימות בסופרמרקט המקומי; דרך מעניינת להוסיף וללמוד על התרבות וסגנון החיים העכשווי.           

                                

מגדל השלטון המטרופוליני של טוקיו נחשב לאחד המרשימים מבין מבני ממשל בעולם. עיצובו של המבנה נועד להידמות לשבב מחשב, וגם להזכיר מראה של קתדרלה גותית. נהנה מתצפית לקראת שקיעה ונקווה לראות את הר פוג'י במרחק.

נגיע גם לשוק וונו - המנוהל על ידי אנשי היאקוזה (המאפיה היפנית).

סיור ברובע שינג'וקו, אזור הבילויים הפרוע ביותר בטוקיו בימים אלו... מועדוני לילה, מסעדות, וברים.

את סיום המסע נציין בארוחת ערב חגיגית המורכבת ממטעמים מקומיים בליווי כוסית סאקה חם ומשמח לבב...

יום 14 | טוקיו - יעד ביניים - תל אביב

יום בסימן: קצת קניות לפני החזרה ומוזיאון אדו לסיום... חזרה לארץ

 

ביומנו האחרון, נבקר באודאיבה, אי מלאכותי גדול במפרץ טוקיו, שנבנה במאה ה-19 למטרות הגנה על העיר מפני פלישה מהים. בשנות ה-80 שונה הייעוד של האזור ושוב ב-1996, אז התעורר לחיים כשטוקיו גילתה את שפת הים שלא הייתה לה מעולם. כיום, אודאיבה היא יעד קניות וביקורים פופולרי.

אחד המקומות הראויים לסיכום המסע שלנו הוא מוזיאון אדו, המתעד את ההיסטוריה של העם היפני, תרבותו ואת תולדות העיר טוקיו.

בשעות הערב נצא בטיסה דרך יעד ביניים בחזרה לישראל. נחיתה בארץ ביום ה-15.

תאריכים, מחירים ועוד

יציאה: 18.11.24 | חזרה: 02.12.24

מדריכה: דורית גבאי | מחיר: $7,395 | בעונת השלכת

מחיר הטיול אינו כולל

 • אשרת כניסה ליפן: נדרשת אשרת כניסה און ליין ליפן (בביצוע עצמי של הנוסע)

 • ביטוח בריאות ומטען

 • ארוחות שלא צויינו בסעיף הכולל

 • שתייה והוצאות אישיות

מחיר הטיול כולל

 

 • טיסה בין לאומית: כמפורט בתכנית

 • לינה: 12 לילות בבתי מלון כולל מלונות אונסן מסורתיים (מרחצאות יפנים)

 • כלכלה: ארוחות בוקר ועוד 5 ארוחות נוספות

 • תחבורה: אוטובוס ממוזג, למעט יומיים בהם נטייל בעיר בתחבורה מקומית

 • מפגש עם גיישה

 • ארוחת ערב ומפגש עם אישה מקומית

 • מפגש עם נזיר ומדיטציה במקדש

 • סדנת סידור פרחים

 • התנסות בכתיבת הייקו

 • שיעור קליגרפיה

 • בילוי באונסן

 • ביקור במבשלת סאקה

 • מפגש עם בני קהילת שלום (תלוי אישורם)

 • סיור טעימות בסופרמרקט

 • ערב קריוקי

 • סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול

 • מדריכה ישראלית מצוות החברה

 • מדריכה יפנית דוברת אנגלית לאורך הטיול

 • תשר לנותני השירותים המקומיים

 • מפגש קבוצה; מוזמנת להתארח במשרדנו להיכרות והכנה לקראת היציאה לטיול

הערות חשובות

 

 • המחיר מבוסס על מטיילת בחדר זוגי.

 • תוספת לחדר יחיד: $1,550

 • המחיר למינימום 15 מטיילות.

 • מי שאינו מחוסן ב-3 חיסונים נגד קורונה נדרש לבדיקת PCR על מנת להיכנס ליפן.

 • בתי המלון העירוניים ביפן הינם קטנים בגודלם, במיוחד חדרי הסינגל.

 • סדר הביקורים והמפגשים עם המקומיים עשויים להשתנות בהתאם לתנאים בשטח; אנו ממליצות להצטייד בהבנה ובסבלנות לשינויים אלו, אם יהיו. אנו מצידנו נעשה כל שביכולתנו כדי לשמור על התוכנית המקורית ולהעניק לך חוויה מרתקת.

 • המחיר מותנה בקבוצה של מינימום 15 נשים.

 • יתכנו שינויים במחיר הטיול עקב שינויים בערך הין היפני לעומת הדולר.

 • עם ההרשמה לטיול מומלץ להנפיק פוליסת ביטוח.

 • מיסי נמל: המחיר כולל היטלי בטחון ודלק הנגבים בארץ, העשויים להשתנות בהתאם לעדכונים שמתקבלים מחברות התעופה. העדכון יתבצע עם הנפקתם בפועל של כרטיסי הטיסה (עד כמה ימים לפני יציאת הטיול) ומחיר הטיול יעודכן בהתאם.

why_background_final_01_231221.jpg

למה עם סורנגה?

אני אוהבת ומסוקרנת מהעולם הסובב אותנו. בבית החוויות של סורנגה שמתי לי למטרה ליצור טיולי עומק; היכרות עם החיים המקומיים ללא פילטרים של תיירים, במידת האפשר, מפגשים אמיתיים של לב אל לב עם תושבי המקום ואירוח בבתים מקומיים.

אני בעלת ניסיון של כ - 20 שנים בתיירות; הוצאתי טיולי נשים לעולם, הדרכתי טיולי נשים להודו יותר מעשור, בניתי טיולים פרטיים להודו, יפן וספרד.

רמת הרזולוציה בבניית הטיולים שלי הינה גבוהה במיוחד. הפרטים הקטנים עושים את ההבדל לתחושתי.

אני מאמינה בחוויה עוטפת; כזו שנותנת מקום לרוח, גוף ונפש ויוצרת באהבה וברוחב לב.

אשמח להכיר וליצור עבורך חווית חיים.

bottom of page