top of page

מה מספרות הנשים שטיילו איתנו?

dalit_dolev_recommendation_141223.jpg

תודה לסורנגה על טיול סתיו מקסים לפרובאנס. נהנינו מאוד! מההדרכה הנפלאה של יעל, עם סיפורים מרתקים ושיק צרפתי, מהפינוקים הקטנים. היה מפתיע ושווה! קבוצת נשים מדהימות ומיוחדות אחת אחת. שיחות נפש, דמעות וצחוק, וחיבורים נשיים מעומק הלב. שמחה שהחלטנו לצאת, אחרי התלבטות. כבר בהתחלה, כשדיברתי עם פזית, התחושה הייתה טובה והרגשתי שיש כאן חברת טיולים איכותית. וצדקתי. תודה לך פזית על שהקשבת, והיית שם בשבילנו, בנועם וסבלנות. מחכות לטיולים הבאים. תודה מכל הלב ❤

 דלית דולב

יצאתי עם סורנגה לטיול בפירנאים הספרדיים בספטמבר 2023. הטיול היה מאורגן ומתוקתק בכל שלביו, וניתן היה לראות את טביעת האצבע הייחודית בפרטים הקטנים ביותר, שהפכו את הטיול למסע רגשי משנה חיים. המסלול היה מגוון ואיפשר לחוות את  קטלוניה על כל גווניה, החל מהטבע הפראי המדהים ועד ליקבים ולסיורי עיירות. ההדרכה של נעמה אמיר, ביחד עם הצוות הספרדי, הייתה מלאת חן, מדויקת להפליא, מלאת ידע, ומותאמת לקבוצה על כל גווניה וגילאיה.  מחכה בקוצר רוח לטיולים נוספים עם בית החווית של סורנגה.

גלית בן שימול

galit_ben_shimol_recommendation_141223.jpg
noya_mahpud_recommendation_01_141223.jpg

סורנגה הגשימה לי חלום ילדות להיות ולחוות את הודו בצורה נפלאה. צוות מקסים, המדריכה טליה שתקצר היריעה מלהלל ולשבח את פועלה. הרגשתי שאני חווה את הודו בכל נימי נפש. ותודה לסורנגה כאשר אייר אינדיה בטלה טיסה לארץ עקב המלחמה, שילמה את הכרטיסים חזרה על חשבונה ודאגה למלונות. תודה תודה על אהבה, איכפתיות ותשומת לב. תם ולא נשלם כמובן שחוזרת להודו ועם מי? לא צריך לנחש...

נויה מחפוד

recommmendations_01_141223.jpg

טיול נשים ראשון שלי להודו היה בהדרכת סורנגה. מושלם מכל הבחינות.

מאז יצאתי לעוד 8 טיולים, כולם ברוח המיוחדת שלה: מפגשים עם נשים חזקות ומעניינות ,אוכל משובח ,מלונות מעולים, הפתעות ופינוקים..

תמיד איתך גם להבא! ❤

אביבה וייס

aviva_weiss_01.jpg
testa_01.jpg

טיילתי עם סורנגה מספר פעמים, לכמה יעדים ובכמה הרכבים.

הטיול היה תמיד איכותי מעניין מיוחד ומגוון, היחס ושיתוף הפעולה איתה נפלא, תמיד ניתן לפנות בכל שאלה וטרוניה.

לסיכום, רק מחכה לטיולים נוספים ❤

מיכל מנור

michal_manor_01.jpg
ditza_ben_moshe.jpg

זו לי הפעם הרביעית שאני בהודו... הפעם, בשליחות מלונות דן הוצאתי משלחת של 26 חברי מועדון לדרום הודו. מי שבנתה את הקונספט המוצלח, המושקע, האחר, המוקפד עד הפרט הקטן ביותר, זו סורנגה גלית יצחקי. בחרתי בה לתפעל את טיול המשלחת הזו מנסיון של עבודה משותפת במלונות וטיולים בוטיקיים מושלמים, מושקעים, מלאי תוכן ואירוחים בארמונות ומלונות הטובים ביותר. אוהבתותח ❤

דיצה בן משה

shosh_weiss_01.jpg

אני מטיילת בעולם מזה שנים רבות ,בכל מיני מסגרות. עצמאי, מאורגן וטיולי נשים.

עם סורנגה הייתי בחמישה טיולים. בהודו פעמיים, בסרילנקה, בגיאורגיה ובמרוקו.

סוס מנצח לא מחליפים... אין על הטיולים שלה!! מאורגן ומתוקתק. רמה גבוהה של מלונות, תכנים מעניינים, מקומות מיוחדים, הפתעות... ומדריכות הכי הכי.

תמורה מלאה עבור האגרה.

שושי וייס

ב-2012 יצאתי לטיול נשים בצפון הודו בהדרכה של סורנגה. מעבר לצבעים ולחוויות שעדיין (2020) צרובות בזיכרון ומעלות חיוך וגעגוע, סורנגה היא סופר מקצועית, קפדנית, אחראית, כל יום היה יצירתי ועשיר בתוכן מקודמו ובעיקר הרגיש שהכל נעשה במחשבה אכפתיות ואהבה! בהחלט מרגש ומומלץ בחום.

תיקי גולדנברג

tiki_goldenberg_01.jpg
orit_eitan_01.jpg

סורנגה עמוק בליבי מן הרגע הראשון בטיול הראשון שלי להודו, לפני כ-15 שנה. החיוך הרחב, הקשב והידע האינסופיים, הלב הכי רחב ומחבק. לטייל בהדרכתה, חוויה מרתקת, איכותית ובלתי נשכחת.

אורית איתן

testa_02.jpg
testa_04.jpg
tzila_ross_01.jpg

הטיולים מאורגנים היטב! המסלולים מעניינים ומיוחדים. הארגון מופתי, המלונות מפנקים והמדריכות בעלות ידע, אכפתיות ודואגות.

צילה רוס

testa_03.jpg
avishai_ben_haim_01.jpg

כל השרות שקיבלנו ממך היה ברמה הגבוהה ביותר עם המון סבלנות, נועם, הבנה, החלה וכמובן מקצועיות. היה לנו מסע קסום, תכננת אותו להפליא. בחרת לנו מלונות נפלאים ומפנקים, מדריכים סבלניים מלאי ידע ומסבירי פנים, נהגים חרוצים ודייקנים ומראות, נופים, מקומות שלא נשכח לעולם. אנו חסרי מילים אבל מלאי תמונות וחוויות לחיים שלמים!

שוב תודה, אלפי חיוכים וברכת נמסטה.

אבישי וגליה בן חיים, טיול פרטי להודו

ממליצה מאד מאד! רמת הדרכה גבוהה . ארגון מעולה. מענה אישי בעת הצורך ורמת המלונות גבוהה. חוויה רגשית ואינטלקטואלית.

אילנה ברגר

testa_06.jpg
hagit_peled_01.jpg

נסעתי עם סורנגה לטיול משנה חיים בצפון בהודו. זו המתנה שנתתי לי בגיל 40. פעם ראשונה שעזבתי את משפחתי לתקופה של 15 ימים קסומים.

הטיול עם סורנגה היה טיול שגרם לי לחשוב רק על עצמי שאני הכי חשובה בעולם. הטיול הביא לי תפנית משמעותית בחיי. הטיול עם סורנגה היה חוויתי, עוצמתי. בשמחה אצטרף גם לטיולים נוספים איתה.

חגית פלד

testa_05.jpg

בשם מלונות דן, אנו רוצים להודות לך על ארגון ותפירת חוויות מושלמות כסוכנות הנסיעות שנבחרה על ידינו לביצוע הטיול.

המסלול, האתרים, המדריכים המקומיים, האוטובוס המפואר, הפינוקים הקטנים והמפגשים הייחודיים עם ואצל מקומיים היו "תפורים" באופן מושלם וללא כל תקלות לאורך כל הטיול, כמו גם הבחירה במדריכה סיגל גבע המצויינת- כל אלו עשו את הקבוצה למאושרים ואסירי תודה.

תודה מיוחדת על ההתמקדות והשת"פ עם מלון DEN בנגלור, שהיה הפעם הבסיס לטיול, בתקווה שקשר זה יהיה לעוגן לאירוח קבוצות מטיילים בהמשך.

 

סורנגה יקרה, כיף לעבוד איתך, מקווים ומצפים לטיולים ופעילויות בעתיד. 

 

בברכה,

דיצה בן משה

מנהלת תכניות שיווקיות ומועדוני לקוחות

רשת מלונות דן.

bottom of page